"Pařba a flink chtěj celýho člověka!"

13. října 2009 v 15:13 | wily |  Vita mea
Dlouho jsem nebyla na žádné "party akci", takže jsem byla dost natěšená, když jsem na jednu teď byla pozvaná. Organizovala to spolužačka Aneta ve svém óbr domě v pidi vesničce u Prahy.
Samozřejmě jsem nestíhala a tak jsem v pátek večer z bytu vyrazila (bez klíčů) dost narychlo. Viděla jsem, že mi před nosem ujel autobus. takže jsem se rozhodla vzít to pěšky. Pěšky do Penny (fujfujfuj), abych to vyjasila. Koupila jsem hóódně levné křupky a tyčinky co se rozpadaly málem na prach a byla dost naštvaná, když neměli popcorn, který jsem slíbila přinést. Ale říkám si buď s kukuřicí nebo vůbec a pádila jsem do Tesca. Jako blesk jsem prolítla všemi regály a koupila sýrový popcorn do mikrovlnky. Značku, kterou jsem ještě neměla a která, doufala jsem, půjde jíst. A tryskem na zastávku (jinou). Byla jsem tak mimo, že jsem šla na opačnou stranu silnice, pak jsem samozřejmě jako šílenec přebíhala a málem se nechala zajet větším počtem aut.

Uf. Dojela jsem na Letňany, kde jsem se měla setkat se spolužačkou Verčou a společně jet (už konečně posledním) busem do oného cílového místa. Už tam seděla. Ptala jsem se, jestli čekala dlouho a ona na mě divně koukala. Byla jsem tam o čtvrt hodiny dřív! Takže mě málem přejelo auto úplně zbytečně.


Půlhodinová cesta ubíhala rychle (Verča usla). Zrovna zapadalo slunce, takže celá krajina byla ozážená zlatým světlem. Jako jediné dvě jsme vystoupili a zjistily, jaká se udělala kosa. Při čekání na Anetu, než si pro nás přijde, nás čekala procházka. Ne moc dlouhá, jak jsem řekla - kosa.


U Ančy to už překypovalo dobrou náladou. Přítomno bylo šest dalších spolužáků + jeden přítel spolužačky, dva psi a jeden křeček, o kterém jsem nic něvěděla až do odjezdu a byla jsem fakt překvapená, že nějakého mají.
Na stole bylo spoustu jídla (= velká radost). Stihla jsem závěrečných pár minut nějakého pitomého filmu (v názvu bylo tuším bláznivý a střední škola, což vlastně vypovídá za vše) a přešlo se na další podobně laděný film.
Po chvíli to všechny přestalo bavit a tak se začalo tancovat. Jasně že za pomoci pití. Mírně podnapilá Verča se slíkla do plavek a v té děsné zimě a tmě skočila do bazénu. Obdiv.

Nabídnutou pizzu (i tu druhou) jsem odmítla - bylo mi fakt zle od žaludku. Ale moc jsem toho nevypila! Ikdyž mě stačí jen malilinko, hodně malilinko.

Tohle byl opravdu zážitek. Tancování se moc s opilostí neslučuje a tak to bylo samé padání a prosby o pomoc zas nahoru (většinou spadl i ten dobrák, co pomáhal). Několik písniček se mi vrylo do paměti (so sexy BIIIIITCH.... a další ptákoviny :D) a po pár hodinách tancování už to byl styl houpy houpy rukama a snaž se nespadnout.
Je to hrozně zvláštní. Když se dívám na ty ožraly nebo na zpité pařmeny tak si říkám, že prostě jen neví, co dělají. Ale když to člověk sám zažívá... všechno to dává smysl, uvažuje se trochu jnak, ale všechno dává smysl.

Naštěstí měl dorazit poslední opozdilec a tak jsem se v jedenást konečně dostala na čerstvý vzduch. Vážně to pomáhá - alespoň po tom zadýchaném doupěti uvnitř. Po cestě tam i zpátky jsme (pořád na tom samém místě) potkali nějakou babičku, která neustále nadávala, že nemá hůl a jak to tady všechno děsně chodí a co má asi teď dělat a myslím, že to nechápala ani ona.

Dále ve zkratce - horor (3:15 zemřeš), u kterého se pár lidí děsně bálo a zbytek spal, exkrement jednoho z pejsků v koupelně, nějaký divný romantický film na spaní, to, jak všichni kecali a já už vážně chtěla aspoň se pokusit usnout (bylo něco kolem pěti ráno), to, jak půlka lidí vstala v sedm, rychlý spěch na bus domů (někdo se totiž nepodíval na nedělní řád) a pohoršování okolostojících lidí svým zjevem (nenamalovaná, nevyčištěná, kruhy pod očima, chrchlavý hlas, smradlavý ponožky, propocené triko :D)

Bylo to super!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 pajavla pajavla | Web | 14. října 2009 v 18:58 | Reagovat

to sis musela pěkně užít:-D

2 bezega bezega | Web | 14. října 2009 v 23:32 | Reagovat

Super, takové akce jsou nejlepší. Rána po nich sice krutá, ale zábava musí být!!

3 Tulen Tulen | E-mail | Web | 15. října 2009 v 22:38 | Reagovat

Závist! Proč jsem nebyla pozvaná?? :D:D

PS: Kde je můj přezkušovací rozvrh?

4 wily wily | Web | 17. října 2009 v 10:24 | Reagovat

pavla: To jo!

bezega: Rána jsou to nejhorší...

Tulen: Nejsou to ty desky s červeným nápisem Životně důležité, naléhavé, nedotýkat se pod trestem smrti?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama