Sebestřednost?

13. ledna 2009 v 19:19 | heheh wilyaven |  Já a zase já

Ehm. Takže....už asi tisíckrát jsem byla odhodlána začít psát o kámoších, škole, učitelích a tak. Už asi tisíckrát jsem napsala prvních pár vět, pokaždý jsem se ale zasekla a dál už to nešlo. Po pár dnech a týdnech jsem přišla na to, že to asi bude tím že všechny ty věci a zážitky jsou prostě strašně moc osobní a nehodí se, abych to takhle někam dávala. Všechno to by ztratilo váhu a důležitost a akorát bych na to všechno zapomněla. Takže...tenhle článek bude o mě a sebestřednosti. Jsem sebestředná? Teď ano! Koukáte že tu jsou moje fotky. Sebestřednost?
Ano! A tohle bude taky sebestředný článek! Někdy je sebestřednost dobrá...no tak třeba teď kdybych nepsala o sobě, tak o čem bych psala? Heh? Nevíte co? Heh...Většina lidí, co znám, se alespoň někdy takhle chová. Nedávno jsem jela domů, seděla jsem v autobusu a koukám kdo to stojí nademnou a ona to kamarádka ze základky! Tak řikám čau Lucko! a ona nazdar a kouká se na mě tak jako že ani není překvapená, že mě vidí a že je jí jedno kdyby mě nepotkala...divný. Tak se ptám jak se má a co škola a ona povídá že děsný že má teď praxi. No a já prej co tam dělaj a jak se má Nikola, taky ze zkldky, a ona že Nikola už nemá praxi a teď se učí a blábláblá a takhle nějak to chvíli pokračovalo a pak ticho. Tak, řikám si teď by se třeba mohla zeptat, jak se mám já....celou dobu bylo ticho. Nechtěla jsem nic říkat, protože jsem byla zvědavá, jestli se zeptá. Asi po minutě vystoupila. Nezeptala se. Nechtěla vědět jak se mám, nechtěla vědět co dělám, vůbec se o mě nezajímala. Je to kamarádka?
Večer když jsem šla ze zasávky domů, hlavou mi běžel tenhle článek, nějak jsem o tom přemýšlela...a najednou cítim, jak mi podjela noha a už jsem samozřejmě ležela na zemi a všichni lidi kolem ,,Ouu" a ,,Uhh" :DD...a když jsem se zvedala tak nějakej chlapík si pro sebe mumlal něco jako ježiš marja to fakt klouže to abych si dal taky pozor...:DD

hehe koukám že to moc sebestřednej článek neni no...:DD tak plány selhaly..:D
jeee teď se na to dívám, to je teda pitomej článek...
jsem teďkon v juchů náladě heheh a taky je to asi poznat...:DD
Zdarec!! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radka Radka | Web | 13. ledna 2009 v 19:30 | Reagovat

no a? Každý člověk je sebestředný. ukaž mi jednoho, kdo není.

2 wilyaven wilyaven | 13. ledna 2009 v 19:49 | Reagovat

Já neříkám, že jsou všichni svatoušci. jestli ten článek vyzněl že si myslím že je celá sebestřednost špatná tak pardon, samozřejmě člověk na sebe myslet musí...pak by to nebyl on. znám pár lidí, kteří na sebe vůbec nemyslí a jsou s tím pěkně otravní...:DD

3 tulen tulen | E-mail | Web | 13. ledna 2009 v 21:16 | Reagovat

Ta holka byla fakt divná... ;o)

Já myslím, že sebestřednost v jisté míře je fajn, víc ale ne. Ale na blozích? Ježiš marja! Je to můj blog a můžu si tam klidně každý den co dělá moje a jen moje stolice a může to být komukoli jedno! (dobrej nápad! ;o)

A u toho, jak ses válela po zemi jsem se válela po zemi taky, ale smíchy ;;o)) (matka na mě kouká jako na debila... ;o)

4 wilyaven wilyaven | 16. ledna 2009 v 17:19 | Reagovat

přesně, moje řeč!

:DD lituju tvý mámy....chudák...mít takovou dceru tak asi spáchám sebevraždu...:DDD (nic proti :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama